Regionalne Centrum Informatyki Warszawa

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
16 lipca 2020
Wspieramy Bohaterów
Regionalne Centrum Informatyki Warszawa, udzieliło pomocy w dystrybucji paczek dla weteranów z Klubu Kawalerów Orderu VIRTUTI MILITARI.

W dniu 16 lipca br. żołnierze z Wojskowego Węzła Pocztowego RCI Warszawa odebrali 30 paczek od przedstawiciela Klubu Kawalerów Orderu VIRTUTI MILITARI, przeznaczonych do przekazania weteranom walk z rożnych frontów II wojny światowej, uhonorowanych najwyższym, polskim orderem bojowym VIRTUTI MILITARI. Przesyłki zostały przygotowane przez klub z okazji zbliżającego się Święta Wojska Polskiego. RCI Warszawa udzieliła wsparcia Klubowi w dystrybucji paczek na terenie m. st. Warszawy, natomiast pozostałe paczki spoza Garnizonu Warszawa zostały przesłane przy udziale operatora publicznego.
Inicjatywa założenia Klubu VM należy do grupy kombatantów, którzy kierowali się potrzebą integracji Dam i Kawalerów Orderu VM, utrzymywania stałego, bezpośredniego kontaktu, zorganizowania wymiernego systemu wzajemnej pomocy i aktywnego wsparcia w trudnościach dnia codziennego, a także w celu upowszechniania tradycji Orderu VM (szczególnie wśród młodego pokolenia żołnierzy, dzieci i młodzieży szkolnej) i jego ochrony przed zapomnieniem.
Z ogromną przyjemnością wsparliśmy działania Klubu i cieszymy się, że mogliśmy pomóc bohaterom, których zostało już tak niewielu.

Dołączona galeria zdjęć: Wspieramy Bohaterów

Zobacz więcej w galerii: Wspieramy Bohaterów
generuj pdf
go-up
Kontakt

Regionalne Centrum Informatyki Warszawa
Żwirki i Wigury 9/13
00-909 Warszawa
tel. 261848000
rciwarszawa@ron.mil.pl

    
  • BIP